Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Ломбарди та кредитні спілки: яких змін варто очікувати

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: ломбарди, кредити

  Сьогодні під виглядом кредитних спілок, фінансових компаній та ломбардів на ринку з'явилися відверті шахраї. Вони порушують українське законодавство та дурять позичальників.

  87_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це розповів фінансовий аналітик Олексій Лупоносов.

  "Сподіваємося, що за рік зникнуть фінустанови, які прикриваються ліцензіями, що купують у незаконний спосіб. Адже з 1 липня Національний банк перебрав на себе функції регулятора ринків небанківських послуг. До цього вони належали Нацкомісії з цінних паперів і фондового ринку", - каже він.

  Нацбанк планує провести аудит усіх небанківських фінансових установ. На основі цього винесе рішення щодо їхнього подальшого функціонування чи закриття.

  "Принаймні про це говорили поки головою Національного банку був Яків Смолій. Поки не ясно, хто буде новим головою НБУ і яку стратегію матиме щодо цього. Справа в тому, що деякі мікрофінансові організації існують на ринку не для того, щоб надавати кредити. Вони шукають людей, які потрапили у скрутне становище, а потім вибивають неіснуючі борги. Були випадки, коли позичальники повертали борг, але їх далі продовжували переслідувати колектори", - наголосив Лупоносов.

  За його словами, Нацбанк не може впливати на відсотки по кредитам. Але відповідатиме за те, щоб клієнтам чесно розповідали про всі приховані платежі. Людина повинна чітко знати, скільки бере грошей і скільки доведеться повертати.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми