Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Україна виконала важливу вимогу МВФ

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: МВФ

  Рада з фінансової стабільності на засіданні 30 червня затвердила плани державних банків щодо зниження частки непрацюючих кредитів (NPL). Плани розраховані на три роки.

  4684_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)


  Про це повідомляє прес-служба Національного банку України.

  Як зазначили в прес-службі, затвердження планів роботи держбанків щодо зниження NPL означає виконання одного із структурних маяків програми співпраці України з МВФ.

  Рада також розглянула ризики, які можуть виникнути через визнання неконституційним закону “Про систему гарантування вкладів фізичних осіб” (за конституційним поданням Верховного суду).

  Рада прийняла рішення про невідкладне створення робочої групи, щоб розробити план дій для мінімізації можливих ризиків для фінансової стабільності в разі прийняття Конституційним судом України рішення у цій справі.

  Участь в засіданні взяли такі члени Ради з фінансової стабільності: голова НБУ Яків Смолій (15 березня 2018 – 3 липня 2020), директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Світлана Рекрут, глава Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Тимур Хромаєв, глава Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг) Ігор Пашко, перший заступник глави НБУ Катерина Рожкова, заступник глави НБУ Дмитро Сологуб, заступник Міністра фінансів Юрій Гелетій.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми