Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Фальшива і справжня валюта: які відмінності

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: валюта

  Найлегший спосіб виявити підроблену валюту - звернути увагу на якість водяних знаків та захисної стрічки, подивившись на купюру проти світла.

  1427_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  У підроблених банкнот гірша якість імітованих водяних знаків та штрих-коду. У них відсутній "об'єм" в зображенні та напівтони, кольори на купюрах більш контрастні, пояснюють у Національному банку.

  В наскрізному елементі мають бути відсутні зсуви й розриви. Текст у імітованій захисній стрічці, як правило, складно читається.

  Торік найчастіше підробляли долари США. Їхня частка від усіх підроблених банкнот - 75%. Обсяг фальшивих євро становить 23%, російських рублів і англійських фунтів стерлінгів - 2%.

  Найчастіше підробляють банкноти номіналом $100. Їхня частка становить 96% від загальної кількості вилучених підробок. Серед сфальшованих євро найчастіше трапляються €50 і €500. Від загальної кількості вилучених євро їх 56% і 21% відповідно.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми