Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

У МВФ змінили умови кредитування України

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: МВФ

  Для продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом, Україна повинна зберегти незалежність Національного банку та дотримуватися принципів інфляційного таргетування і плаваючого валютного курсу.

  4684_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)


  Про це повідомив представник МВФ в Україні Йоста Люнгман в інтерв'ю LIGA.net у четвер, 9 липня.

  "Програма базується на цих параметрах. Ми переконані, що модель управління центробанком і система управління монетарними і фінансовим секторами відповідають економічним інтересам України", - зазначив він.

  Водночас, Люнгман розповів, чому центральний банк повинен бути незалежним.

  "Ми знаємо, що зважена грошово-кредитна, валютна та фінансова політика мають надзвичайно позитивний вплив на довгостроковий економічний розвиток. Але ми також знаємо, що іноді хороша політика непопулярна, а деякі політики прагнуть стимулювати швидке зростання", - констатував він.

  Також, представник МВФ наголосив, що безвідповідальна політика центрального банку, врешті-решт, призводить до високої інфляції, нестабільності валютного курсу, проблем у фінансовому секторі, низького рівня економічного зростання і високого рівня безробіття, як ми це спостерігали під час минулих криз в Україні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми