Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Українська економіка почала падати

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: економіка

  Валовий внутрішній продукт (ВВП) України, падіння якого за підсумками року може досягти 8%, в січні – травні 2020 року скоротився на 5,9%. Такі дані опубліковані в огляді, який підготувало Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

  6706_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  "За підсумками січня – травня 2020 року скорочення зведеного індексу виробництва товарів і послуг становить 7,3% (падіння на 6,7% в січні – квітні), і, відповідно, скорочення обсягів ВВП оцінено Мінекономіки на рівні 5,9%" , – йдеться в огляді.

  У травні темпи падіння більшості видів економічної діяльності сповільнилися завдяки пом'якшенню карантину. У Мінекономіки відзначили, що це стосується торговельно-розважальних центрів, інших установ торгового і побутового обслуговування населення, продовольчих ринків, а також частково пасажирських перевезень автомобільним транспортом (міське, приміське, внутрішньообласне і міжнародне сполучення) і роботи метрополітену.

  "Водночас негативний вплив поширення у світі COVID-19 (через тимчасове зменшення загальної економічної активності у світі, інвестиційну паузу, в тому числі з боку іноземних інвесторів) і дія стримувальних факторів, що склалися в попередніх періодах, стримували розвиток більшості видів економічної діяльності", – йдеться в огляді.

  Нагадаємо, раніше МВФ погіршив економічний прогноз для України на 2020 рік з "мінус" 7,7% до "мінус" 8,2%. А ЄБРР недавно допустив V-подібний сценарій для української економіки. Цей сценарій передбачає швидке відновлення економіки в 2021-му на 5% після спаду в 2020 році на 4,5%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми