Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Держбюджет недоотримав мільярди гривень доходів

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: фінанси

  Протягом першого півріччя 2020 року загальний фонд держбюджету недоотримав 38,4 млрд грн запланованих доходів.

  1427_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це повідомив глава Рахункової палати Валерій Пацкан, передає прес-служба відомства в п'ятницю, 10 липня.

  "У січні-червні 2020 року план доходів загального фонду державного бюджету не виконано на 38,4 млрд грн, або 7,8%. Якість прогнозу основних макропоказників має бути підвищена. Адже ризики невиконання бюджету значні", - заявив чиновник.

  Пацкан зазначив, що менш запланованими були надходження з ПДВ із ввезених на митну територію України товарів - на 33,2 млрд грн (22,3%), рентної плати за користування надрами - на 7,1 млрд грн (39,1%), податку і збору на доходи фізичних осіб - на 2,2 млрд грн (3,9%), ввізного мита - на 0,9 млрд грн (9,2%).

  "На жаль, залишаються проблеми і з надходженнями від митниці і податкової. План доходів, які адмініструє митна служба, невиконаний на 34 млрд грн (21,4%), податкова служба - на 1,7 млрд грн (0,6%)", - сказав він.

  Пацкан підкреслив, що загальний фонд держбюджету фінансувався за рахунок державних запозичень. Серед усіх джерел фінансування вони становили 99,8%.

  "Підписання угоди з МВФ і отримання першого траншу дозволило залучити в червні 70,2 млрд грн із залучених за півроку 105,8 млрд гривень зовнішніх надходжень", - наголосив глава Рахункової палати.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми