Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Українці знайшли нову нішу для інвестицій

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: інвестиції

  Українці почали активніше скуповувати нерухомість. За словами керівника проекту Rusaniv Residence Олександра Ізарова, станом на кінець липня кількість інвестиційних придбань на київському первинному ринку житла вперше перевищила 55% від усього обсягу продажів.

  2136_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  При цьому в порівнянні з "докарантинним" лютим кількість таких угод збільшилася на 10%, повідомляє UBR.ua. До кінця року, прогнозує експерт, кількість "інвестиційних" квартир може перевищити 60%.

  "Ще 2 роки тому кількість інвестпродажів на первинному ринку київського житла не перевищувала 45-48% залежно від класу житлового комплексу. На даний момент, незважаючи на майже 3-місячний карантин, кількість таких придбань квартир уже становить до 55% від усього обсягу продажів", - коментує керівник з розвитку проектів компанії Citex Development Дар'я Бедя.

  Понад 30% всіх придбаних з метою збереження і примноження коштів квартир, з яких більше 2/3 припадають на об'єкти нових форматів (багатофункціональні житлові комплекси, об'єкти формату live-work-play та ін.), купуються на початкових стадіях будівництва. Це, як правило, термін не більше 6 місяців з моменту початку будівельних робіт.

  "Проаналізувавши весь обсяг інвестиційних покупок в залежності від класу або формату житла, стадії будівництва, можна зробити висновок, що на сьогодні їхня кількість в об'єктах нових форматів через очікувану високу ліквідність вкладень становить близько 60%, в комфорт-класі - до 45%, в бізнес-класі - не вище 25%, а сегменті економ – близько 20%", – вважає Ізаров.

  Причина очевидна - в умовах відсутності альтернативних способів вкладення в нерухомість саме на початкових етапах будівництва обіцяє більш високу прибутковість. На сьогоднішній день ліквідність покупки "на котловані" в середньому коливається на рівні 20-25%. А об'єкти нових форматів на момент введення об'єкта в експлуатацію, за оцінкою експертів ринку, можуть вирости в ціні навіть і до 50%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми