Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Кабмін не хочу штучно девальвувати гривню

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Кабмін, гривня

  Кабінет Міністрів не обговорює з Національним банком питання зростання курсу долара до 30 гривень і стимулювання інфляції. Курс повинен встановлюватися ринком.

  2473_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)


  Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль сказав у ході поїздки в Полтавську область, відповідаючи на відповідне запитання журналіста.

  “Такі питання з Нацбанком не обговорюються. Національний банк веде власну монетарну політику. Його основні цілі – збереження стабільності грошової одиниці, стабільності фінансової системи та цінової стабільності у країні”, – сказав він.

  Як зазначив Шмигаль, після того, як в НБУ змінився голова, “ви бачили вдале розміщення облігацій державної позики в тандемі з Мінфіном”.

  За його словами, на сьогодні і уряд, і НБУ працюють над збереженням курсової та цінової стабільності.

  При цьому він заявив, що уряд “цікавить розвиток промисловості, інвестиції в промисловість… але це не предмет дискусій про додаткову або особливу емісії коштів”.

  “Це не предмет того, що повинен бути курс штучно завищений чи занижений. У нас курс регулюється ринком, це дуже важливо”, – додав прем’єр.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми