Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Amazon повідомив про рекордний прибуток

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Amazon

  Amazon.com Inc відзвітувала про найбільший прибуток за свою 26-річну історію на тлі збільшення онлайн-продажів, що різко зросли під час пандемії коронавірусу.

  5977_700am.jpg (37.82 Kb)


  Як повідомляє Reuters, виручка підскочила на 40% в порівнянні з роком раніше – до $88,9 млрд.

  Найбільший в світі онлайн-рітейлер прогнозував, що в ІІ кварталі він може втратити гроші, оскільки очікував, що витратить близько $4 млрд на захисне спорядження для персоналу та інші витрати, пов’язані з COVID-19. Це і відбулося – і незважаючи на це, компанія отримала чистий прибуток у $5,2 млрд, подвоївши його в порівнянні з минулим роком.

  Продажі інтернет-магазину в ІІ кварталі виросли на 48% до $45,9 млрд. Зростання виручки від послуг стороннім продавцям, а також інших послуг, наприклад, від реклами, склало 52% і 41% відповідно.

  Компанія прогнозує чистий продаж в ІІІ кварталі від $87 млрд до $93 млрд, випереджаючи очікування аналітиків в $86,34 мільярда. Прогноз компанії щодо прибутку на ІІІ квартал від $2 до $5 млрд також виявився в середньому вище прогнозу аналітиків, за даними дослідницької фірми FactSet.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми