Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Названо найкраще європейське місто для інвестицій

 • Джерело: 24.ua.  → Ключові теги: Лондон, інвестиції

  Привабливість Лондона як провідного інвестиційного напрямку поки незмінна. Так, 99% інвесторів все ще хочуть вкладати гроші в місто, а 79% – активно цим займаються.

  3515_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  Такі результати вдалося отримати під час першого великого опитування інвесторів з часу початку так званої “коронакризи”, повідомляє Europe Real Estate.

  Отож, опитування інвесторів свідчить про те, що столиця Великої Британії продемонструвала кращі показники, ніж інші регіони. Що тут стало ключовим:

  доступ до світових талантів;
  рівень і якість життя;
  тісний зв’язок з іншими країнами світу;
  привабливість міста з погляду комфортного місця для ведення бізнесу.
  Саме ці показники стали основними для інвесторів попри масштабну економічну кризу, спричинену пандемією коронавірусу, а також кризу в системі охорони здоров’я.

  Однак інвестори висловили побажання побачити детальний план влади Лондона щодо запобігання відновлення пандемії. Про це зазначили 72% респондентів. Це більше стимулюватиме їх сприятливо дивитися на місто під час прийняття інвестиційних рішень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми