Фінанси. Гроші. Валюта, Приватизація Автор: RomanK Друкувати

Скільки треба грошей на відновлення роботи ОПЗ

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: ОПЗ

  У разі зупинки виробництва на Одеському припортовому заводі через зрив конкурсу з постачання давальницької сировини підприємство зіткнеться з багатомільйонними додатковими витратами на перезапуск виробничих ліній і поновлення роботи. На цьому етапі конкурс заблоковано Господарським судом Одеської області за заявою ТОВ "Торговий дім "Сокар Україна", повідомив в.о. голови правління - директора АТ "ОПЗ" Микола Синиця.

  2888_935_1_650x410.jpg (38.77 Kb)


  "Основним завданням порядку відбору стала розробка механізму, який захищає ОПЗ від ризиків нестабільної роботи і зупинки виробництва. Справа в тому, що запуск такого підприємства, як ОПЗ, після простою - досить дорога і трудомістка процедура. Поновлення виробничих процесів після зупинки заводу вимагає витрати не менше 3 млн куб. м природного газу і додаткових витрат в розмірі близько 1 млн дол. США", - заявив Микола Синиця.

  Будь-які спроби політизації процесу Синиця вважає безпідставними. ТОВ "Торговий дім "Сокар Україна" і ПП "ОККО КОНТРАКТ" не мали документально підтвердженого досвіду реалізації добрив, що і послужило причиною обґрунтованої відмови цим компаніям в участі у другому етапі конкурсу з відбору постачальника давальницької сировини для ОПЗ.

  Нагадаємо, в АТ ОПЗ виступили із заявою, що інформаційна хвиля проти ОПЗ загрожує дестабілізацією виробництва і може призвести до його закриття. На думку керівництва ОПЗ, систематичний тиск на членів Правління ОПЗ викликано прозорою процедурою відбору постачальників сировини для підприємства.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми