Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Авіапасажирам прийдеться доплачувати

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: авіа

  З 7 серпня ввели авіаційний збір для пасажирів. Він передбачений законом про внесення змін до Повітряного кодексу, який сьогодні став чинним.

  9902_8_main_new_1538181513.jpg (26.45 Kb)


  Документ передбачає, що з кожного пасажира, який летить в межах України, стягується державне мито в розмірі $0,5. На міжнародних рейсах сума становить $2.

  Крім того, за кожну тонну відправленого або отриманого вантажу в межах України потрібно заплатити $2,5, а в разі міжнародних перевезень - $10.

  У законі прописані винятки. Платити мито не потрібно в разі:

  - поїздок вищих посадових осіб та офіційних делегацій держав;

  - перевезення гуманітарної допомоги, відповідно до актів Кабінету міністрів;

  - польотів, пов'язаних із забезпеченням проведення робіт з ліквідації наслідків стихійного лиха, авіаційних та інших подій, санітарних авіарейсів (у тому числі перевезень тіла - останків, праху - померлого).

  Від збору також звільнені діти віком до 2 років і транзитні пасажири.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми