Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Авіапасажирам прийдеться доплачувати

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: авіа

  З 7 серпня ввели авіаційний збір для пасажирів. Він передбачений законом про внесення змін до Повітряного кодексу, який сьогодні став чинним.

  9902_8_main_new_1538181513.jpg (26.45 Kb)


  Документ передбачає, що з кожного пасажира, який летить в межах України, стягується державне мито в розмірі $0,5. На міжнародних рейсах сума становить $2.

  Крім того, за кожну тонну відправленого або отриманого вантажу в межах України потрібно заплатити $2,5, а в разі міжнародних перевезень - $10.

  У законі прописані винятки. Платити мито не потрібно в разі:

  - поїздок вищих посадових осіб та офіційних делегацій держав;

  - перевезення гуманітарної допомоги, відповідно до актів Кабінету міністрів;

  - польотів, пов'язаних із забезпеченням проведення робіт з ліквідації наслідків стихійного лиха, авіаційних та інших подій, санітарних авіарейсів (у тому числі перевезень тіла - останків, праху - померлого).

  Від збору також звільнені діти віком до 2 років і транзитні пасажири.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми