Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Бізнес проти підняття "мінімалки"

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: мінімалка

  Представники українського бізнесу виступили категорично проти ініціативи підвищення розміру мінімальної заробітної плати до 5000 грн з 1 вересня 2020 року.

  8836_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  Про це повідомляє пресслужба “Європейської Бізнес Асоціації”.

  Зокрема, бізнес здивований рішенням підняти “мінімалку”, оскільки воно “призводить до збільшення фіскального тиску на оплату праці і викликає ланцюгову реакцію негативних наслідків”.

  “Не викликає сумніву, що збільшення фіскального тиску в розпал економічної кризи і невизначеності стимулюватиме зростання сектору “тіньових” заробітних плат, що призведе до зниження податкових надходжень від тієї частини бізнесу, яка піде на “тінізацію” своєї діяльності”, — йдеться в заяві ЄБА.

  Як наслідок, вважають в асоціації, будуть погіршені умови діяльності саме для сумлінних платників: вони будуть нести додаткові витрати на сплату ЄСВ, при цьому стикаючись з посиленою недобросовісною конкуренцією з боку тіньового сектору, який зросте в результаті ухвалення законопроєкту про підвищення “мінімалки”.

  “Спільнота очікує, що влада все ж таки зверне увагу на голос сумлінного бізнесу і припинить законодавчий хаос в податковій сфері, який триває не перший рік, і негативно впливає, в першу чергу, на прозорі компанії. Сумлінний бізнес втомився бути майданчиком для податкових експериментів. Період кризи позначився на всій бізнес спільноті, тому зараз важливо підтримати компанії, а не створювати додаткові перешкоди для прозорої діяльності бізнесу”, — додали там.

  У зв’язку з цим Асоціація наполягає на неприйнятності законопроєкту №3963, якщо не буде знижена максимальна величина бази нарахування ЄСВ з метою недопущення зростання навантаження на сумлінних платників.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми