Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Яким чином українці зберігають заощадження

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: заощадження

  Комунікаційна компанія Noblet Media CIS, та Info Sapiens представили результати дослідження про спосіб життя і фінансові погляди середнього та вище середнього класів населення в країнах, де працюють компанії.

  0384_001-202-825x460.jpg (62.98 Kb)


  Дослідження виявило ставлення споживачів до життєвих цілей та пріоритетів у 6 країнах: Україні, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Узбекистані.

  Про це свідчать результати опитування, проведеного Info Sapiens і Noblet Media та Info Sapiens.

  Як і громадяни інших п‘яти країн, українці найбільш за все прагнуть покращити економічний добробут (79%). 35% українських громадян часто думають про досягнення певних змін у своїй громаді чи суспільстві загалом – цей показник вищий, ніж в інших країнах, можливо, через найбільш нестабільну соціально-політичну ситуацію серед усіх країн, де було проведено дослідження.

  На тлі швидкого зростання індустрії стартапів в Україні, 37% респондентів відповіли, що хотіли б розпочати свій власний бізнес (порівняно з 9% в Азербайджані та 13% в Грузії); 24% респондентів вважають за краще працювати у складі глобальної приватної компанії, а 13% обрали б недержавний сектор на міжнародному рівні.

  Дійсно, існують певні передумови підприємницького духу українців: вони більше за інших воліють приймати якомога більше рішень на роботі (75%), тоді як громадяни інших п’яти країн вважають за краще приймати якомога менше рішень. Ключова відмінність країн щодо особистого життя полягає в тому, як люди проводять свій вільний час – українці є найбільш орієнтованими на сім’ю, а громадяни інших країн
  частіше надають перевагу друзям.

  Українці переважно воліють зберігати гроші вдома або в банківській комірці в доларах (40%) або в національній валюті (33%).

  Особистий бюджет і витрати. Вкладати гроші в нерухомість воліють 17% опитаних, а відкривати банківський депозит в доларах або гривнях — 12% і 11% відповідно.

  Лише 9% українців готові витрачати гроші на зустрічі з друзями та розваги.

  Більшість вважає за краще економити.

  “Такі настрої стримують розвиток української економіки, оскільки громадяни в інших країнах вважають за краще не зберігати гроші вдома, а вкладають їх у нерухомість або використовують депозити та інші фінансові інструменти”, – наголошується в дослідженні.

  Особисті цілі та кар’єрні можливості. Українці в першу чергу прагнуть поліпшити свій економічний добробут (79%). 35% опитаних думають про досягнення певних змін і в суспільстві в цілому.

  37% респондентів відповіли, що хотіли б почати свій власний бізнес, 24% вважають за краще працювати в приватній компанії, а 13% обрали б недержавний сектор на міжнародному рівні.

  Про підприємницькі здібності українців свідчить той факт, що вони воліють ухвалювати самостійно якомога більше рішень на роботі (75%).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми