Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Світовий банк розповів про велику бідність через COVID-19

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Світовий банк

    Через пандемію коронавірусу від 70 до 100 мільйонів людей, можливо, потрапили за межу бідності.

    3425_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

    Про це повідомляє Світовий банк.

    У квітні Світовий банк підрахував, що COVID-19 штовхає від 40 до 60 мільйонів людей за межу бідності. Відтоді епіцентр пандемії перемістився з Європи та Північної Америки на південь. Це збільшило кількість загиблих у країнах з низьким та середнім рівнем доходу, внаслідок чого зросли економічні витрати. Як результат, оцінки впливу вірусу на глобальну бідність також змінилися.

    Нові прогнози містять два сценарії – базовий і нижчий. Базовий сценарій передбачає, що спалах залишається на рівні, який очікується нині, і що діяльність відновлюється цього року. Тоді як сценарій зниження передбачає, що спалахи триватимуть довше, ніж очікувалося, що провокує посилення карантинних заходів.

    Якщо реалізується гірший сценарій, вразливі фірми вийдуть з ринків, а домогосподарства різко скоротять споживання, а у деяких країнах з низьким та середнім рівнем доходу зросте навантаження на економіку.

    За базовим сценарієм глобальне зростання скоротиться приблизно на 5% у 2020 році, тоді як за нижчим сценарієм спостерігається скорочення глобального зростання на 8% у 2020 році.

    Світовий банк підрахував, що COVID-19, за базовим сценарієм, підштовхне 71 мільйон за межу бідності. За негативного сценарію це число збільшиться до 100 мільйонів.

    Міжнародною відміткою межі бідності є $1.90 на день.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Роль харчування у профілактиці запорів у дітей Роль харчування у профілактиці запорів у дітей
Запори у дітей – поширена проблема, яка може суттєво впливати на якість життя малюка, його самопочуття та викликати занепокоєння у батьків. Одним із н...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми