Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Forbes склали рейтинг бізнес-міст України

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: інвестиції

  У Forbes виділили обов’язкові складові ділової успішності міста — прозорість міської влади, висока ділова активність та провідні позиції за регіональним індексом Doing Business. Саме ці чинники мають велике значення у рейтингу.

  0121_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Як повідомляє Forbes, міста-мільйонники України потрапили до першої десятки, але жодне з них не увійшло до чільної трійки.

  Перше місце відповідно до рейтингу Forbes посів Івано-Франківськ. Місто отримало найвищий бал в Україні від авторів дослідження.

  ТОП-10 міст України для ведення бізнесу:

  Івано-Франківськ;
  Вінниця;
  Львів;
  Київ;
  Тернопіль;
  Ужгород;
  Дніпро;
  Хмельницький;
  Одеса;
  Харків.
  Окрім того у Forbes, звернули увагу на те, що західні регіони частіше пропонують бізнесу прийнятні умови для заснування й сталого розвитку.

  Головними чинниками для рейтингу стали: «Прозорість міської влади», «Ділова активність», «Регіональний Doing Business», «Купівельна спроможність», «Транспортне сполучення», «Безпека», «Освіта», «Сприйняття міст мешканцями», «Міграційна привабливість» та «Екологічна привабливість».



  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми