Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Продажі підробних сигарет в Україні побили рекорд

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: сигарети

  Бюджет України від контрабанди та підробки цигарок у 2020 році зазнав збитків на понад 4 млрд гривень. Найбільше контрабанди продають у шести областях, а на одну лише Харківську припадає 23% від усього обсягу. Рівень контрафактної продукції сягнув 1,2% – це рекорд за останні шість років.

  8727_96461.jpg (67.65 Kb)


  Бюджет України від контрабанди та підробки цигарок у 2020 році зазнав збитків на понад 4 млрд гривень.

  У першій половині 2020 року рівень контрафакту сягнув 1,2% від усієї тютюнової продукції, що є найбільшим показником за останні 6 років. Про це свідчать дані на сайті дослідницької компанії Kantar Україна.

  За оцінками експертів, сума неотриманих податків до бюджету у 2020 році – 4,092 млрд грн. На чорному ринку продається понад 2,6 млрд. штук сигарет.

  У 2020 році рівень контабанди знизився до 4,2%, але рівень контрафакту продовжує суттєво зростати. Протягом першої половини 2020 року 43% від усієї нелегально ввезеної продукції надійшло з невизначених країн, а частка контрафактних марок різко зросла до 23%.

  "Іще однією особливістю 2020 року є те, що частка контрабанди, яка прибуває із Білорусі, збільшилася до 17%. Це також є одним із рекордів за останні роки", – зазначила аналітикиня компанії Ольга Чернюшок.

  Майже 60% контрабандних цигарок продається під такими брендами:

  Compliment із маркуванням Duty Free;

  Jin Ling;

  NZ;

  Marvel;

  Credo;

  Fest.

  Де контрабанди продають найбільше:

  Харківська область;

  Дніпропетровська;

  Запорізькій;

  Одеськая;

  Хмельницька;

  Чернівецька

  "Найбільший внесок у продаж нелегальної продукції приходиться на Харківську область (23% від всього обсягу). Такі сигарети продають вуличні торговці, магазини, відкриті ринки та кіоски. Понад 75% контрабанди та підробки поширюється саме через вуличних торговців, магазини та відкриті ринки", – пояснили експерти.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми