Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Уряд затвердив проєкт Держбюджету-2021: головні показники

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: держбюджет

  Уряд затвердив проєкт закону "Про Державний бюджет України на 2021 рік".

  8386_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  Серед ключових пріоритетів проєкту Держбюджету: підвищена мінімальна заробітна плата, допомога пенсіонерам 75+, програма "Велике будівництво", нові пасажирські вагони, масштабна цифровізація економіки.

  Державні кошти також планують виділити на фінансування освіти, медицини, протидії пандемії та Covid-вакцинації, оборони та безпеки; розвитку культури, підтримки спорту високих досягнень, фінансово спроможних регіонів.

  Зі слів представника уряду у Верховній Раді Василя Мокана, у проєкті наголошується на необхідності збалансувати бюджетні надходження і знизити податковий борг. Він пояснює, що також важливо стимулювати економічну активність суб'єктів господарювання в умовах тривалого карантину.

  Міністерство фінансів підготувало проєкт Державного бюджету на 2021 рік на основі прогнозу економічного і соціального розвитку на 2021-2024 роки, розробленого Міністерством економрозвитку.

  Як сказано в оновленому макропрогнозі, 2021 року зростання валового внутрішнього продукту складе 4,6%, рівень інфляції в грудні 2021 року складе 7,3% в порівнянні з груднем 2020-го. В середньому, порівняно з 2020 роком рівень інфляції в 2021-му прогнозується на рівні 8,1%.

  Середньомісячна зарплата 2021 року повинна скласти 13 632 грн. Експорт українських товарів 2021-го прогнозується на рівні $60,175 млрд, при цьому імпорт складе $70,591 млрд.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми