Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

S&P оприлюднило міжнародний рейтинг України

 • Джерело: depo.ua.  → Ключові теги: політика

  Короткостроковий, а також довгострокові рейтинги України за зобов'язаннями в іноземній і національній валюті підтвердили на рівні "B" зі "стабільним" прогнозом.

  5168_1807580.jpg (61.83 Kb)


  Про це повідомило Міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings.

  "Кредитні рейтинги України відображають низький дохід на душу населення, а також складне інституційне середовище та політичну ситуацію. Підвищення якості макроекономічної політики з 2015 року, а також збільшення валютних резервів є позитивними рейтинговими факторами. Позитивного впливу на суверенні рейтинги також надає тривале здійснення програми реформ, яке забезпечує уряду країни доступ до запозичень на ринках капіталу, а також до фінансування на пільгових умовах, що надається міжнародними фінансовими інститутами", – кажуть у S&P.

  Наявні валютні резерви є "подушкою безпеки", яка дозволить пом'якшити ризики можливого погіршення умов зовнішнього фінансування.

  Прогноз "стабільний" відображає, з одного боку, ризик негативного впливу несприятливих економічних умов на економіку України, а також можливість розвороту реформ, а з іншого – збільшення обсягу міжнародних резервів.

  "Ми можемо знизити рейтинги, якщо нестабільність доступу до пільгового фінансування або ринків капіталу в наступному році поставить під сумнів здатність уряду України обслуговувати борг. Це може статися, якщо уряд відмовиться від проведення ключових реформ, наприклад, у частині забезпечення незалежності НБУ", – зазначають експерти S&P.

  Також рейтинги можуть підвищити протягом найближчого року, якщо консолідація бюджету буде проводитися більш швидкими темпами, ніж S&P прогнозує нині. Це може статися в результаті посилення темпів відновлення економіки. Позитивний вплив на рейтинги України також може надати поліпшення показників зовнішньої ліквідності до рівнів, що перевищують очікування.

  Аналітики S&P прогнозують зниження ВВП України на 6% у 2020 році і зростання економіки в 2021 році завдяки пожвавленню внутрішнього попиту.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми