Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Доходи людей у світі стрімко попадали

 • Джерело: rbc.ua.  → Ключові теги: фінанси

  За перші дев’ять місяців 2020 року у порівнянні з аналогічним періодом минулого року доходи людей у всьому світі, отримані від роботи, впали приблизно на 10,7%, або на 3,5 трлн доларів.

  8266_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)


  Про це повідомила Міжнародна організація праці (МОП).

  Ця цифра, яка не включає фінансову підтримку, що надається урядами країн для компенсації скорочення робочих місць під час пандемії.

  “Тільки у другому кварталі переглянута оцінка глобальної втрати робочого часу становила 17,3%, що еквівалентно 495 мільйонів робочих місць з повною зайнятістю, проти попередньої оцінки в 14% або 400 мільйонів робочих місць”, – говориться в доповіді.

  Від пандемії більше постраждали люди в країнах з економіками, що розвиваються.

  “Скорочення робочих місць, як і раніше, порушує роботу ринків праці в усьому світі. Працівники в країнах з ринковою економікою, особливо ті, хто займається неформальною зайнятістю, постраждали в набагато більшій мірі, ніж у минулі кризи”, – зазначають в організації.

  У МОП заявляють, що скорочення числа зайнятих, як правило, більше торкнулося жінок, ніж чоловіків.

  “Крім того, переглянуті прогнози на четвертий квартал передбачають більш похмурі перспективи, ніж передбачалося раніше”, – говориться в доповіді.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми