Фінанси. Гроші. Валюта, Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

НБУ дав огляд по цінам на їжу, одяг та техніку

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: ціни

  Сповільнилося зростання цін на більшість молочних та м'ясних виробів, продукти з риби та кондитерські вироби.

  8429_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  Темпи зростання вартості послуг також сповільнилися. Посилення карантинних обмежень в окремих областях стримувало подорожчання послуг закладів громадського харчування, готелів, спортивних установ, салонів краси, курсів іноземної мови, оренди житла, повідомляють у Національному банку.

  Подорожчали телекомунікаційні послуги й вища освіта.

  Ціни на непродовольчі товари повернулися до зростання. Зокрема, автомобілів, ліків та інших медичних товарів. Також скоротилися темпи падіння цін на товари тривалого вжитку – побутову техніку та електроніку.

  Здешевлення одягу та взуття навіть пришвидшилося. Це може пояснюватися наявністю у підприємств запасів попередніх колекцій і слабшим попитом на ці товари з огляду на дистанційні умови роботи та навчання.

  Ціни на сирі продукти харчування повернулися до зниження. Завдяки новому вищому врожаю продовжила дешевшати картопля. Розширення пропозиції і тепла погода у вересні суттєво пригальмували подорожчання фруктів, зокрема яблук і кавунів. Нарощення імпорту сприяло подальшому зниженню цін на банани. Сповільнилося зростання цін на молоко та м'ясо.

  Зростання адміністративно регульованих цін прискорилося. Повернулися до зростання в річному вимірі внутрішні ціни на природний газ. Продовжила зростати вартість тютюнових виробів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми