Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Біткойн "пробиває" новий рекорд

  • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: біткоін

    Курс біткойна вперше з січня 2018 року піднявся вище психологічної позначки в 15 000 доларів і продовжує зростати. Днями він вперше за два роки перейшов межу 14 000 доларів, а тепер рветься до 16 000 доларів.

    5075_kriptovaluta-kak-zarabotat.jpg (102. Kb)

    Аналітики пояснюють різкий стрибок курсу напруженими виборами президента в США – інвестори скуповують криптовалюту через невизначеність навколо результатів і як “рятувальний актив” на тлі занадто м’якої політики центробанків. З тієї ж причини, до речі, дорожчає і золото, а долар падає в ціні.

    Як свідчать дані CoinDesk, 6 листопада на 8:55 за київським часом торгувався на рівні 15 764 долари, тобто підскочив на 9,79% за добу. Максимальне значення за добу склало 15 971 долар. Капіталізація головної криптовалюти склала 291,43 млрд доларів.

    Аналітики відзначають, що з початку року біткойн подорожчав в середньому на 75-95%. Але прямо зараз запасатися криптовалютою дуже ризиковано.

    Коливання курсу найближчим часом можуть бути досить серйозними, вважають в CoinDesk. Крім того, сервіс Santiment вже повідомив, що біткойн перекуплений. Це означає, що трейдери можуть перейти до продажу біткойна, щоби зафіксувати свій прибуток, і ціна піде вниз.

    Нагадаємо, активне зростання курсу біткойна відновилося на початку вересня, незважаючи на те, що з початку року в світі закрилися 75 бірж для торгівлі криптовалютою. Це вже на 56% більше, ніж за той же період в 2019 році.

    Пік популярності криптовалюти припав на 2017 рік, коли 1 біткойн коштував майже 20 тисяч доларів. Важливо, що початок 2018 року був кінцем пікової популярності біткойна, тоді ціна на нього падала, а тепер зростає.

    Найбільше цифрова валюта Bitcoin з липня 2010 року злетіла в ціні більш ніж на 9 мільйонів відсотків. Виходить, що за останнє десятиліття на біткойні заробили краще, ніж на золоті і цінних паперах.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми