Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Якій валюті найбільше довіряють українці

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: суспільство, фінанси

  42% українців вважають долар США найбільш вигідним і безпечним варіантом зберігання грошових заощаджень.

  8908_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Євро поступається долару вдвічі. Цю валюту вважають кращою 21%, йдеться у результатах дослідження Research & Branding Group.

  Тримати заощадження у гривні хочуть 6% опитаних.

  Згідно з результатами дослідження, 14% українців жодну валюту не вважають вигідним способом збереження заощаджень, а ще 16% - не визначилися.

  "Довіра до гривні в жовтні 2020-го стала найнижчою за останні 12 років, а порівняно з минулим роком скоротилася вдвічі. Зате долар, порівняно з 2019-м, збільшив довіру серед українців, а євро зберіг його", - йдеться у дослідженні.

  Думки українців щодо обґрунтованості поточного курсу гривні розділилися.

  "29% опитаних вважають курс гривні до долара і євро заниженим. Майже стільки ж вважають курс гривні завищеним. Відповідним реаліям валютного ринку його вважають 16% українців. 27% не визначилися з відповіддю", - кажуть у Research & Branding Group.

  Збільшилася кількість тих, хто вважає курс гривні завищеним. Тих, хто вважає гривню недооціненою, стало на 4% менше. На 7% скоротилася кількість тих, хто вважає поточний курс гривні обґрунтованим.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми