Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Експерти назвали депозити найгіршою інвестицією

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: депозити, інвестиції

  Найбільший приріст клієнтів, зокрема й до фінансових установ, відбувається у період кризи. Наприклад, та криза і велика корекція, що відбулася на американському фондовому ринку через коронавірус, показала, що зараз значна кількість населення поставила перед собою мету — розібратися у своїх фінансових можливостях.

  8908_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це розповів інвестор-практик і лектор Freedom Finance Тарас Гандзій під час вебінару “FinUpDate. Випуск 13: Чи є життя після депозитів. Куди інвестувати у 2020-2021”.

  При фінансовому плануванні кожен інвестор повинен розуміти свою інвестиційну мету, яку він прагне досягнути. Це і є його інвестиційний портфель.

  Інвестиційний портфель – це комплексний набір інструментів фондового ринку, які відрізняються типом, строком дії, ліквідністю, належать одному інвестору та управляються як єдине ціле для досягнення поставленої цілі.

  “Є такі інструменти, які дають 20-30% річних у доларах, але інвестор повинен розуміти, що й ризики при таких інвестиціях будуть відповідними”, – наголосив Гандзій.

  За його словами, інвесторам, що співпрацюють із Freedom Finance, доступні такі біржові інструменти:

  акції;
  облігації;
  ETF (Exchange Traded Fund) – фонди, що торгуються на біржі;
  IPO – первинне розміщення акцій на фондовому ринку;
  ф’ючерси.

  “Якщо ми подивимося на поточну тенденцію в Україні, то побачимо зниження процентної ставки НБУ, слідом за нею падіння ставок за депозитами, а також ставок по облігаціях. Природно, в такій ситуації багато інвесторів починають думати, як вчинити, тому що депозити та облігації навіть не покривають інфляцію. Потрібно знаходити альтернативні інструменти”, – розповів інвестор-практик на фондовому ринку України і США Олександр Грановський.

  Стратегія алокації активів у портфелі:

  консервативний: облігації – 60%, акції – 32%, IPO, ETF/опціони – 8%;
  помірний: акції – 47%, облігації – 40%, ETF/опціони – 13%;
  агресивний: акції – 60%, облігації – 20%, ETF/опціони – 23%;
  високоагресивний: акції – 50%, ETF/опціони – 45%; облігації – 5%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми