Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

S&P дав песимістичний прогноз по доходам киян

 • Джерело: rbc.ua.  → Ключові теги: суспільство, доходи

  Міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings прогнозує скорочення валового внутрішнього продукту (ВВП) на душу населення у Києві. Причиною стане економічна рецесія.

  5545_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)


  Про це йдеться в повідомленні агентства.

  Згідно з прогнозом, ВВП на душу населення у 2020 році скоротиться до 294,1 тисяч гривень з 304,6 тисяч гривень в 2019 році. Агентство очікує зростання ВВП до 323,9 тисяч гривень у 2021 році і до 349, 4 тисяч гривень у 2022 році.

  Як наголошується в повідомленні, ВВП на душу населення в Києві був в три рази вище національного у 2019 році. Пандемія докорінно змінила перспективи економічного зростання України. S&P прогнозує падіння національного ВВП на 6% в 2020 році з подальшим відновленням економічної активності у 2021-2022 роках.

  Як столиця Київ залишається найбільш процвітаючим регіоном України. Місто забезпечує понад 20% національного ВВП і зберігає сильний ринок праці з найнижчим рівнем безробіття в Україні. “Більше того, незважаючи на загальну тенденцію до зниження по країні, Київ продовжує залучати мігрантів з усієї країни”, – йдеться в повідомленні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми