Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Яким буде курс долара у кінці тижня

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: фінанси, гроші

  За минулий тиждень курс долара до гривні. на різних сегментах валютного ринку змінився різноспрямовано, і при цьому дуже незначно.

  8908_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Так, з минулого понеділка офіційний курс долара США, встановлений НБУ, знизився з 28,14 до 28,12 грн (-0,1%).

  Курси попиту/пропозиції долара на міжбанку, за даними компанії «УкрДилінг», за цей же час зросли з 28,10/28,12 до 28,12/28,14 (+0,1%).

  Середні курси купівлі/продажу готівкового долара в банках за тиждень змінилися з 28,09/28,34 до 28,10/28,33 (+0,02% / – 0,02%). При цьому спред між середнім продажем і середньою купівлею скоротився з 0,9% до 0,8% за рахунок зростання курсу купівлі з одночасним зниженням курсу продажу.

  Настільки незначні і при цьому різноспрямовані коливання курсу долара за тиждень свідчать про те, що на нинішніх рівнях він намацав свою тимчасову рівновагу і ще деякий час залишиться поблизу поточних значень, впевнений Вадим Іосуб, старший аналітик Альпарі.

  З його слів, цього тижня варто очікувати, що долар на міжбанку може торгуватися поблизу 28,2 грн, а готівковий долар в банках – 28,1/28,3 грн.

  Як зазначає Андрій Гойлов, аналітик RoboForex, позаду перші вихідні в режимі локдаунів:

  “Зберігається ймовірність введення більш жорстких обмежувальних заходів. Але навіть без цього втрати роздрібного бізнесу можуть скласти до 40%, позаяк більша частина виручки генерується саме там. Наслідком може стати додаткове скорочення імпорту через відсутність попиту, що частково компенсує тиск на курс національної валюти”, – каже експерт.

  При цьому він підкреслює, що в словах Кирила Шевченка минулого тижня (після зустрічі з представниками МВФ в Вашингтоні, – ред.) не було конкретики.

  “Голова Нацбанку висловив обережну надію на те, що до кінця року плани МВФ все-таки будуть реалізовані. Але швидше за все, обіцяні Фондом 1,5 млрд доларів США Україна цього року так і не отримає. Вважаю, що поточна волатильність валютних курсів і цього тижня збережеться. При цьому НБУ продовжить “згладжувати” різкі курсові коливання в своїх інтересах”, – зазначає Гойлов.

  Виходячи з його прогнозу, цього тижня варто очікувати корекцію до рівня 28,30. По курсу єдиної європейської валюти до гривні вірогідне зростання до позначки 33,35.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми