Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

СОТ прогнозує скорочення світової торгівлі

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: торгівля

  Сильний підйом глобальної торгівлі протягом 3-го кварталу 2020-го може вповільнитися до кінця року через нову хвилю коронавірусу.

  2538_769.jpg (50.02 Kb)


  Світова організація торгівлі стверджує, що успішне випробування вакцин може й не посприяти зростанню торгової активності між країнами, повідомляє Bloomberg.

  Торговий індекс СОТ зріс у 3-му кварталі з 84,5 до 100,7, де 100 означає розвиток торгівлі й у майбутньому кварталі.

  Ефективно долає економічні наслідки коронавірусу Китай — країна впевнено стримує поширення інфекції, а приріст ВВП наздогнав докоронавірусний рік. Схожі економічні успіхи продемонструвала й економіка США , але нова хвиля інфекції ставить ці досягнення під ризик.

  Вірус продовжує створювати невизначеність у світовій торговій системі, попри високі показники. Рух товарів до кінця року ймовірно сповільниться через зниження попиту. Нова хвиля коронавірусу поширюється в країнах з найсильнішими економіками, що призводить до запровадження нових обмежень чи локдаунів. Це підживлює електронну комерцію, але перевантажує ланцюги поставок.

  У СОТ вважають, що сподіватися на вакцини, як фактор подальшого пожвавлення світової торгівлі, поки що рано. Попри швидкий розвиток препаратів та багатообіцяльні результати випробувань, розподіл між країнами почнеться не швидко. Звістки про досягнення в тестуванні вакцин добре відобразилися на фондових ринках.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми