Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

СОТ прогнозує скорочення світової торгівлі

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: торгівля

  Сильний підйом глобальної торгівлі протягом 3-го кварталу 2020-го може вповільнитися до кінця року через нову хвилю коронавірусу.

  2538_769.jpg (50.02 Kb)


  Світова організація торгівлі стверджує, що успішне випробування вакцин може й не посприяти зростанню торгової активності між країнами, повідомляє Bloomberg.

  Торговий індекс СОТ зріс у 3-му кварталі з 84,5 до 100,7, де 100 означає розвиток торгівлі й у майбутньому кварталі.

  Ефективно долає економічні наслідки коронавірусу Китай — країна впевнено стримує поширення інфекції, а приріст ВВП наздогнав докоронавірусний рік. Схожі економічні успіхи продемонструвала й економіка США , але нова хвиля інфекції ставить ці досягнення під ризик.

  Вірус продовжує створювати невизначеність у світовій торговій системі, попри високі показники. Рух товарів до кінця року ймовірно сповільниться через зниження попиту. Нова хвиля коронавірусу поширюється в країнах з найсильнішими економіками, що призводить до запровадження нових обмежень чи локдаунів. Це підживлює електронну комерцію, але перевантажує ланцюги поставок.

  У СОТ вважають, що сподіватися на вакцини, як фактор подальшого пожвавлення світової торгівлі, поки що рано. Попри швидкий розвиток препаратів та багатообіцяльні результати випробувань, розподіл між країнами почнеться не швидко. Звістки про досягнення в тестуванні вакцин добре відобразилися на фондових ринках.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми