Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Долар в Україні може "обвалитися" на 20%

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: долар

  Очікується падіння долара до 20% на тлі появи вакцини від Covid-19 та відновлення світової економіки.

  8611_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Банки, що вже мали негативні прогнози стосовно долара наступного року, погіршили очікувані показники на тлі появи нових клінічних випробувань, пише "Економічна правда" з посиланням на Financial Times.

  Аналітики Wall Street очікують, що з появою вакцини долар впаде через зростання впевненості у світовій економіці. Вони порівнюють очікувану ситуацію наступного року з падінням, що спостерігалось у середині 2000-х. Тоді долар сягнув падіння у 33% за декілька років.

  Попит на інші валюти на ринках, що розвиваються, стрімко зростав, адже інвестори йшли за низькими відсотковими ставками. Тенденцію спинила світова криза 2008 року.

  Консенсус-прогнози Bloomberg показують очікуване падіння індексу долара близько 3% до кінця наступного року. Євро у цей час може сягнути $1,21 проти $1,18 цієї миті.

  В американському інвестиційному банку Morgan Stanley очікують падіння індексу на 4% завдяки зростанню валют Норвегії, Швеції, Нової Зеландії та Австралії. На думку аналітика компанії, євро вартуватиме $1,25 наприкінці 2021-го.

  Банківські аналітики зазначають, що підвищення США облікової ставки призведе до відтоку інвесторів у пошуку кращих умов, що ще більше відзначиться на показниках долара.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми