Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Експерти розповіли, що відбувається з біткоін

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: біткоін

  З середини жовтня ціна біткойна зростала досить стрімко з ~ 11,5 тис. доларів США до поточної ціни ~ 18 тис. доларів США. Зараз багато хто чекає, що біткойн може продовжити своє зміцнення і перевищити позначку в 20 тисяч, встановивши таким чином найвищу цінову позначку.

  3391_kriptovaluta-kak-zarabotat.jpg (102. Kb)


  Для контексту і пояснення зростання біткойна є кілька факторів, але проте жоден з них не може повністю пояснити зростання ціни, не кажучи вже про те, щоб робити якісь прогнози щодо майбутньої ціни біткойна.

  Важливо відзначити, що біткойн став сприйматися як захисний актив від інфляції. Можна припустити, що уряди багатьох країн будуть слідувати закликам таких організацій, як МВФ, і продовжувати надавати економічну допомогу країнам, які найбільше постраждали від COVID-19. Але такі заходи можуть призвести до подальшого зростання інфляції, і, отже, збільшення ймовірності перетікання інвестиційних коштів в активи-притулки.

  І за фактом інвестиційні кошти вже частково перетекли в такі активи. Прибутковість золота з початку року до теперішнього часу становить 23%, а біткойн демонструє аналогічну, але дуже виражену тенденцію з прибутковістю близько 248% з початку року. Крім MicroStrategy, дуже багато організацій додали біткойни в свої портфелі.

  Дуже часто фактори, які чомусь прийнято ігнорувати, а саме ринкова інфраструктура і регулювання, доступні фінансові продукти і послуги, грають не менш важливу роль в поясненні “ралі” біткойна.

  Завдяки розвитку регулювання за останні три роки з’явилися ліцензовані кастодіальні організації. Наприклад, Grayscale Bitcoin Trust тепер упрааляє 515 000 BTC в своєму трасті і продовжує зростати (+ 25 000 BTC за останні 14 днів).

  Процес виходу на ринок спрощений, тепер доступні продукти з підтримкою широкого діапазону валют, інтерфейси і юзабіліті криптовалютних проектів стали значно кращими.

  Зросла частка ринку ф’ючерсів і деривативів. Відкритий інтерес Біткойна (що складається як з ф’ючерсних, так і з безстрокових контрактів) нещодавно досяг свого граничного значення і перевищує 6 мільярдів доларів США.

  Високоліквідні активи (наприклад, стейблкоіни), позабіржові ринки, кілька ліцензованих біржових платформ і навіть децентралізовані біржі з гарантованим матч-мейкінгом (наприклад, Uniswap з токенами BTC на Ethereum) – все для того, щоб дати інвесторам можливість отримати доступ до біткойнів і ліквідувати свої позиції в разі необхідності.

  Простіше кажучи, ринкова екосистема багато в чому сформувалася за останні три роки. Тепер, коли збільшена макроекономічна невизначеність могла надихнути приватних та інституційних інвесторів ще раз звернути увагу на Біткойн і всю крипто-екосистему, картина змінилася.

  У багатьох країнах компанії можуть законно тримати в своїх портфелях біткойни. На ринку деривативів можна вибудовувати складні позиції. Тепер можна отримати доступ до високої ліквідності як всередині мережі, так і через позабіржові ринки, а також мати високоякісні актуальні дані всередині мережі. Таким чином, багато з факторів, які інвестор може шукати на ринку, що розвивається, тепер присутні на криптовалютному, і будуть підтримувати всю екосистему в майбутньому.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми