Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Перша леді України запустила ініціативу для бізнесу

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: бізнес

  Українці старшого покоління тепер зможуть улаштуватися на роботу.

  7465__112964145_9d61b56e42cc1859de83ceabbe6035_15853583_extra_large.jpg (22.38 Kb)


  Перша леді України Олена Зеленська стала ініціатором підписання декларації "Бізнес без бар'єрів". Згідно з документом, українські та міжнародні компанії зобов'язуються залучати до своєї діяльності всі соціальні групи, зокрема й людей похилого віку, інвалідів, молодь, жінок, батьків із дітьми до шести років.

  Цілеспрямовані зусилля допоможуть не тільки поліпшити становище перерахованих груп, а й посприяють розвитку всієї країни, наголосила Олена Зеленська.

  "Щодня тисячі українців відчувають труднощі в переміщенні, користуванні послугами, роботі та спілкуванні. Щоб виправити цю ситуацію, я запросила до діалогу представників великих компаній, які вже імплементують найкращі безбар'єрні рішення у свої бізнес-процеси", – розповіла перша леді.

  Мета ініціативи "Бізнес без бар'єрів" – усунути складнощі й обмеження, з якими стикаються люди під час пошуку роботи, працевлаштування та адаптації в новому колективі.

  Ініціативу Олени Зеленська підтримали представники великого бізнесу.

  Сергій Наумов, голова правління Ощадбанку, сказав:

  "На мою думку, ініціатива Олени Зеленської "Бізнес без бар'єрів" має добрі перспективи. Інклюзія - це рух у бік реалізації в Україні європейських цінностей. В Ощадбанку є чимало досвіду в цій сфері, ми готові поділитися своїми напрацюваннями з колегами".

  Згодна з ним і Лілія Бушина, заступник генерального директора "Укрпошти":

  "Високий рівень інклюзії - зазвичай прерогатива успішних держав. Україна тільки стала на цей шлях, попереду багато роботи: від розвитку інфраструктури до зміни підходів у побудові бізнес-процесів і повного перезавантаження менталітету людей. Ми раді, що питання безбар'єрності та рівних прав для всіх груп населення в Україні порушується на найвищому державному рівні".

  Навесні компанії розкажуть, що з озвучених стратегій їм вдалося інтегрувати у свої бізнес-процеси.

  "Безбар'єрність має бути суспільною нормою", – упевнена перша леді.

  Підписали декларацію такі компанії: "Укрпошта", Ощадбанк, "Укрзалізниця", "Ашан", 1+1 Media, ДТЕК, Socar, work.ua, АТБ, Danone. Приєднатися до ініціативи зможуть компанії, які готові впровадити у свою діяльність принципи безбар'єрності.

  Нагадаємо, на ринку праці в Україні назріває колапс: роботодавці не беруть на роботу людей старших сорока років, а молоді не вистачає. Крім того, понад мільйон українців можуть розраховувати на компенсацію за втрату роботи в період карантину.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми