Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Відсутність полісу страхування на авто: який штраф прийдеться заплатити

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: зарплата, штрафи

  Українські автовласники обов'язково повинні мати поліси автоцивілки. Це передбачено законом "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів". Однак українці нерідко нехтують цією вимогою чи забувають переукласти договір страхування на новий термін.

  4665_77699_w_700.jpg (68.74 Kb)


  На сьогоднішній день працівники поліції не мають права зупиняти транспортний засіб лише для перевірки наявності автоцивілки. Але така перевірка обов'язково здійснюється при оформленні ДТП чи у випадку порушення правил дорожнього руху. Штраф за відсутність поліса становить 425 грн.

  Крім штрафу, винуватцю аварії без діючого поліса доведеться сплатити постраждалому завдані збитки. 2020 року середня виплата склала майже 19 тис. грн.

  Придбати поліс автоцивілки необхідно не пізніше, ніж за 10 днів після купівлі автомобіля. Перевірити наявність поліса можна на сайті МТСБУ онлайн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми