Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

У що найчастіше інвестують українці

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: інвестиції

    У пошуках різних видів інвестицій українці все частіше обирають інвестиційні фонди, які мають можливість вкладати гроші у кращі світові компанії. Переваги такого фінансового інструменту у тому, що грошима клієнта керують досвідчені керівники, аналітики, інвестори, розподіляючи їх між декількома класами активів.

    57_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

    В Україні таких фондів декілька. Для початку – «Ярослав Мудрий» – перший на вітчизняних просторах, який працює з американськими компаніями, що входять до індексу S&P 500. Тобто, капіталізація яких перевищує $10 млрд. Поріг входу для інвестицій становить 1 пай або 776 гривень. Поточна прибутковість по фонду на грудень 2020 року становить 5,53% у доларах США.

    Фонд «Атаман» – спеціалізується на інвестиціях внаслідок придбання ф’ючерсів у великих фінансових і технологічних компаніях, які входять до індексу NASDAQ100. Мінімальна сума інвестування також становить 1 пай або 927 гривень. Прибутковість фонду на грудень 2020 року – 6,12% у доларах США.

    У цілому ці Фонди, які знаходяться під керівництвом компанії «Універ Менеджмент», підійдуть тим, хто планує не просто накопичувати, а й заробляти додаткову прибутковість за рахунок складного відсотка та відстрочення податкових обов’язків.

    Це означає, що весь прибуток, отриманий у результаті діяльності фонду, реінвестується у нові активи. У результаті «економія» на щорічних податкових відрахуваннях і очікувана прибутковість будуть вищими, ніж при інвестуванні у будь-який інший актив.

    До речі, на початку грудня Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) потішила українських інвесторів новиною про те, що допустила до обігу в Україні акції шести компаній, зокрема, Facebook Inc., Tesla Inc., Netflix Inc., Microsoft Corporation, Visa Inc і Advanced Micro Devices, Inc. А також інвестпаї інвестиційного біржового фонду Invesco QQQ Trust SM.

    Ініціатором запиту розміщення цінних паперів в Україні стала компанія «Універ», у партнерстві з компанією «Wotan» (Robo Advisor).

    Крім того, українці вкладають гроші й у цінні папери, які гарантовані державою. Це облігації внутрішньої держпозики (ОВДП) – державні цінні папери, які підтверджують зобов’язання України щодо відшкодування пред’явником цих облігацій, їх номінальної вартості з виплатою доходу відповідно до умов розміщення облігацій. При цьому номінальна вартість ОВДП України може бути визначена в іноземній валюті.

    А також – муніципальні облігації, які випускаються місцевою владою як засіб залучення фінансових результатів для реалізації власних інвестиційних проєктів, а також у разі дефіциту місцевого бюджету.

    Щоб не морочити собі голову над тонкощами фінансових інструментів, як правильно підібрати хороший актив, для українського інвестора компанія «Wotan» розробила перший в Україні мобільний додаток для автоматичного управління фінансовими заощадженнями.

    Французькі журналісти назвали даний тип інвестування – Robo Advisor. Програмне забезпечення – Штучний Інтелект (ШІ) – управляє грошима інвесторів без втручання консультанта-людини.

    Саме ШІ формує збалансований портфель активів, на основі анкети ризик-профілювання інвестора. А також управляє ним у залежності від макроекономічної ситуації, реагуючи на фінансові ринки, глобальні катаклізми, фінансові новини та дані, а також ребалансує у режимі реального часу.

    За словами CEO компанії «Wotan» Сергія Кравецького, український інвестор отримає доступ до інвестування у закордонні активи у 2021 році.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Чому варто придбати новий Айфон 15 Pro Max  Чому варто придбати новий Айфон 15 Pro Max
iPhоne 15 Pro Max зміг здивувати навіть найвибагливіших користувачів. Смартфон став ще потужнішим і швидшим, і у нього з'явилися нові опції. При цьому...
Чем занимается бывший ТОП-менеджер Чем занимается бывший ТОП-менеджер "Нафтогаза" Александр Кацуба: частная добыча газа, финансовые услуги, волонтерство
Александр Кацуба стал известен в начале 10-х годов благодаря работе в государственных энергетических гигантах. Выходцы из известной в Харькове бизнес-...
Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000 Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000
Ласкаво просимо в захоплюючий світ пасивного доходу! Якщо ви шукали спосіб легко заробити гроші, насолоджуючись вільним часом, не шукайте далі. Сьогод...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми