Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Україна може піднятися в рейтингу Doing Business

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: бізнес

  Уряд ставить за мету досягти топ-50 в Індексі глобальної конкурентоспроможності та топ-30 в рейтингу Doing Business.

  23_1807580.jpg (61.83 Kb)


  Прем'єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що спрощення підключення до електромереж, законодавство про банкрутство і доступність фінансових ресурсів дозволять Україні здійснити прорив у рейтингу Doing Business.

  Про це повідомляється на урядовому порталі.

  Як зазначив прем'єр-міністр, уряд ставить за мету досягти топ-50 в Індексі глобальної конкурентоспроможності та топ-30 в рейтингу Doing Business.

  "Зараз в рейтингу Doing Business ми знаходимося в районі 60-го місця. Є три параметри, які тримають нас внизу. Це підключення до електромереж, законодавство про банкрутство і доступність до фінансових ресурсів", - цитує прес-служба Шмигаля.

  За його словами, це ті ризики, які внутрішні та зовнішні інвестори сприймають як обмеження для розвитку бізнесу.

  Прем'єр зазначив, що вже прийнято Кодекс України щодо процедур банкрутства. Подальша робота в законодавчій сфері та з підзаконними актами в цій сфері дозволить Україні піднятися в рейтингу Doing Business.

  "Потрібні також законодавчі зміни щодо підключення до електромереж. Ми зробили вже перші кроки. В Україні введено так званий RAB-тариф. Це частина тарифу, яка відшкодовується власникам електромереж і направляється ними, власне, на реінвестиції в розвиток мереж і головне - на здешевлення підключень", - підкреслив глава уряду.

  Він додав, що важливо також нормативне регулювання процедури підключення до електромереж, що також опрацьовується урядом.

  Прогноз
  Раніше Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства зазначало, що Україна може поліпшити свої позиції та піднятися на 10-20 сходинок у рейтингу "Doing Business 2021", що характеризує легкість ведення бізнесу в країні.

  У попередньому рейтингу Україна посіла 64-ту позицію серед 190 країн-учасниць.



  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми