Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

У 2021 долар США буде падати - прогноз

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: долар, валюта

  Падіння американської валюти продовжиться як мінімум до середини 2021 року: головними «ворогами» долара стануть як значні вливання в економіку і низькі процентні ставки в США, так і ризикові апетити інвесторів.

  8721_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це свідчать дані опитування, проведеного Reuters.

  На думку більшості аналітиків, опитаних Reuters, в 2021 році інвестори продовжать прагнути до високої прибутковості, роблячи вибір на користь ризикових активів.

  Експерти також відзначають, що слабкий долар полегшує обслуговування боргу ринкам, які брали кредити в американській валюті. Так, стратеги Societe Generale, які максимально знизили питому вагу долара в своєму портфелі, рекомендують і іншим наслідувати їх приклад, збільшуючи частку акцій ЕМ. В першу чергу, мова йде про папери корейських та індонезійських компаній.

  Втім, деякі експерти не виключають того, що Федрезерв США може посилити свою грошово-кредитну політику раніше, ніж очікують фахівці сьогодні. Таким чином, прогнози щодо затяжного зниження курсу американської валюти можуть і не виправдатися.

  Як відзначають в Saxo Bank, на тлі невизначеності долар може «скористатися» своїм статусом безпечного активу і зміцнитися.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми