Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Транш МВФ для України знову відкладається

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: МВФ

  Для продовження фінансування Міжнародний валютний фонд виставить ряд нових умов щодо боротьби з корупцією, роботи Конституційного суду і цін на газ. Тому підстав для отримання чергового траншу раніше, ніж у квітні, немає.

  6003_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)


  Також МВФ може доповнити список структурних маяків.

  "Перш за все говорять про запровадження регулювання ціни газу. МВФ вважає, що це "крок назад" у виконанні раніше взятих зобов'язань, і переконати в зворотному експертів фонду не вдалося", - йдеться у матеріалі.

  Очікується, що тема ціни газу буде відображена в новій редакції меморандуму.

  "Найбільш імовірно, попередньою умовою стане повернення колишньої системи ціноутворення, тобто скасування регулювання ціни, яка повинна відбутися з квітня. Так, уже можна сказати, що до квітня ніяких грошей від МВФ не буде", - переконані у виданні.

  До списку попередніх умов можуть увійти питання про посилення відповідальності за недостовірне декларування та про роботу Конституційного суду.

  "Крім того, до кінця березня необхідно виконати ще один структурний маяк - провести аудит використання коштів фонду по боротьбі з Covid-19. Але це не все. Список таких маяків-умов, які є критеріями для оцінки виконання програми при перегляді, може доповнитись", - йдеться у публікації.

  За інформацією LB.ua, додатковим маяком може стати зміна Закону "Про Нацбанк" в частині скорочення повноважень Ради НБУ. Ще однією умовою може стати заборона регулятору виходити на вторинний ринок ОВДП. Вважається, що цей механізм може призвести до прихованої емісії грошей.

  Також можуть додати маяки, що стосуються ефективності роботи розділених податкової та митної служб, створення служби фінансових розслідувань.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми