Фінанси. Гроші. Валюта, Індустрія та великий бізнес Автор: RomanK Друкувати

Перелік світових брендів, яких досі немає в Україні

  • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: IKEA

    Кілька років тому H&M та ІКЕА були найбільш очікуваними брендами в Україні. Перша компанія зайшла на наш ринок у серпні 2018-го. Дебют офлайн-магазину ІКЕА відбувся в Україні 1 лютого цьогоріч. Його намагалися відкрити впродовж 15 років.

    3044_14069.jpg (72.77 Kb)

    "Для багатьох українців поява магазину ІКЕА — ознака покращення економічного розвитку та зниження рівня корупції. Шведський бренд вже давно позиціонує себе як компанія, що ніколи не платить хабарі. І заходить лише на ті ринки, де може працювати прозоро", - розповів директор медіаагенції SIGMA Євген Левченко.

    На думку експерта, Україні не вистачає брендів, пов'язаних із високими технологіями та екологією, на зразок Tesla.

    "Я знаю багато людей, які б хотіли перейти на екологічні електромобілі, але їх зупиняє відсутність інфраструктури систем живлення та офіційного сервісу в Україні. Впевнений, що поява таких центрів підштовхне українців до більш активного використання електрокарів", - розповідає Євген Левченко.

    Експерт додає, що було б доцільним розширення переліку продуктових ритейлерів та появи нових гравців, таких як Carrefour, Lidl.

    "Поява нових мереж може підштовхнути ринок до більш цивілізованих відносин між ритейлерами, виробниками та покупцями, спрощення шляху виробників на полиці магазинів. Також це може призвести до появи цікавих проєктів з лояльності та ціноутворення у ритейлерів", - переконаний Євген Левченко.

    Бренд ІКЕА заходив до України так довго через корупцію, додає адвокат Ілля Костін.

    "Я дивився проєкт договору оренди ще 2004 року, коли компанія планувала зайти в Україну. Але проблеми з виділенням земельної ділянки призвели до припинення виходу цього потужного рітейлера на ринок України", - розповідає він.

    З його слів, поява брендів такого масштабу на ринку позитивно вплине на роботу менших компаній, які обслуговують цього ритейлера.

    "Створюються додаткові робочі місця, а це податки і надходження до бюджету. З'являється зовсім інший підхід до ведення бізнесу. Місцеві гравці "підтягуються" під стандарти великих компаній", - пояснює Ілля Костін.

    Однією з причин, які заважають заходити міжнародним брендам на український ринок, експерт називає неспроможність суддівської гілки влади якісно здійснювати правосуддя. З його слів, друга причина - проблема захисту прав інтелектуальної власності.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Чому варто придбати новий Айфон 15 Pro Max  Чому варто придбати новий Айфон 15 Pro Max
iPhоne 15 Pro Max зміг здивувати навіть найвибагливіших користувачів. Смартфон став ще потужнішим і швидшим, і у нього з'явилися нові опції. При цьому...
Чем занимается бывший ТОП-менеджер Чем занимается бывший ТОП-менеджер "Нафтогаза" Александр Кацуба: частная добыча газа, финансовые услуги, волонтерство
Александр Кацуба стал известен в начале 10-х годов благодаря работе в государственных энергетических гигантах. Выходцы из известной в Харькове бизнес-...
Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000 Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000
Ласкаво просимо в захоплюючий світ пасивного доходу! Якщо ви шукали спосіб легко заробити гроші, насолоджуючись вільним часом, не шукайте далі. Сьогод...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми