Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Банкрутство страхової компанії: хто платитиме?

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: страхування

  У страхової компанії можуть виникнути проблеми, якщо компанія не зможе в повному обсязі сплатити законно виставлені їй рахунки, або коли сформовані резерви виявляться меншими від відповідного нормативу, визначеного законодавством.

  2606_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Про це пише Forinsurer: Страхування життя.

  «Ці моменти чітко відстежують органи державного нагляду і миттєво вживають попереджувальних заходів щодо такої компанії», — йдеться в повідомленні.

  Наслідком може стати прийняття одного з таких рішень, як скасування останніх операцій страховика, в тому числі фінансових, санація страховика, ліквідація страховика, або його реорганізація.

  У такій ситуації клієнт має право вибирати: чи забрати власні кошти з компанії, чи передати їх іншому страховику.

  «В останньому випадку клієнт лише виграє, адже він стане клієнтом більш престижної страхової компанії без фінансових втрат або додаткових витрат з свого боку. На відміну від банків і інших організацій страхові компанії працюють за довгостроковими договорами і тому мають значну цінність — власну клієнтську базу, яка щороку генерує нові й нові платежі», — пояснюють експерти порталу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми