Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

ФОПам по 8 тисяч гривень: як платитимуть

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ФОП

  Мінсоцполітики оприлюднило проект постанови про порядок виплат фізичним особам-підприємцям та найманим працівникам по 8 тисяч гривень.

  5289_b6ibspy1.jpg (66.3 Kb)


  Про це сказано в проекті постанови, який розміщено на сайті Федерації профспілок України (ФПУ).

  Нагадаємо, допомога буде отримана тільки в «червоній зоні».

  Заявки потрібно подавати протягом 30 днів з дня введення на території додаткових заходів.

  За 8 тисяч гривень отримають тільки ті ФОПи і наймані працівники підприємств, чий основний вид економічної діяльності входить до Переліку основних видів економічної діяльності, щодо яких здійснюються додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи.

  Як і в грудні 2020 року, коли ФОПи отримували допомогу від держави, заява подається через «Портал Дія» (в тому числі з використанням мобільного додатка).

  Що вказати в заяві: прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта; адреса реєстрації місця проживання заявника; номер банківського рахунку заявника для виплати допомоги — за стандартом IBAN.

  Загальний обсяг наданої торік одноразової матеріальної допомоги, яка виплачувалася в розмірі 8 тис. грн, склав 3,85 млрд гривень, з яких наймані працівники отримали 1,85 млрд грн, фізичні особи — підприємці – 2,0 млрд гривень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми