Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Нацбанк очікує від МВФ $2,7 млрд

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: НБУ, МВФ

  Якщо МВФ виділить $650 млрд на вихід світової економіки з кризи, Україна зможе розраховувати на $2,73 млрд.

  0966_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)


  У МВФ немає непорозумінь з НБУ, заявив голова регулятора Кирило Шевченко за підсумками зустрічі з директором європейського департаменту МВФ Альфредом Крамером, відповідне повідомлення він опублікував у своєму Facebook.

  "Хочу на цьому наголосити, у нас немає непорозумінь з експертами місії. Більш того, у нас спільне бачення результату, якого ми хочемо досягти", — написав Шевченко.

  В ході зустрічі обговорювалася, в тому числі та частина програми, яка знаходиться в межах відповідальності Національного банку.

  Сторони обговорили ініціативу Фонду про виділення додаткових резервних активів на $650 млрд, щоб полегшити вихід світової економіки з "найгіршої рецесії з часів Великої депресії".

  "З огляду на розмір квоти України (0.42%), наша держава може отримати близько $2,73 млрд", — написав Шевченко.

  За його словами, це буде сприяти нарощуванню ЗВР і поліпшенню показника композитного критерію МВФ щодо достатності міжнародних резервів до близько 98% (поточний рівень — 91%).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми