Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Безос дав останню пораду акціонерам Amazon

 • Джерело: depo.ua.  → Ключові теги: Безос

  Генеральний директор компанії Amazon Джефф Безос у своєму листі до акціонерів залишив їм "останню пораду, закликавши берегти свою самобутність.

  9239_90306-amazonjune131.jpg (26.73 Kb)

  "Ми всі знаємо, що самобутність, оригінальність дуже цінна. Нас усіх учать бути собою. Що я справді прошу вас зробити, так це усвідомити, скільки насправді потрібно енергії, аби зберегти цю самобутність. Світ хоче, аби ви були типовими – тисячами способів, і це тисне на вас. Не дайте цьому статися", – написав Безос у своєму листі.

  Аби проілюструвати свою позицію, Безос навів уривок із книжки Річарда Докінза "Сліпий годинникар: як еволюція доводить відсутність задуму у Всесвіті":

  "Запобігання смерті – це мета, над досягненням якої потрібно працювати... Тіло після його смерті прагне повернутися до стану рівноваги з навколишнім середовищем… Наприклад, наші тіла зазвичай тепліші від навколишнього середовища, і в холодному кліматі їм доводиться наполегливо працювати над підтриманням цієї різниці. Коли ми вмираємо, ця робота зупиняється, різниця температур починає зникати, і ми врешті-решт набуваємо ту саму температуру, що й середовище... Якщо живі істоти не виявляють активності щодо запобігання цьому вирівнюванню, то зрештою зливаються зі своїм середовищем і припиняють існувати як автономні сутності".

  Цей уривок, відзначає Безос, дуже актуальний для Amazon та всіх компаній, організацій і кожної особистості. Адже, на його думку, потрібна "безперервна наполеглива праця", щоб "зберегти самобутність".

  "Водночас бути самим собою нелегко, і це не дається безкоштовно. Світ завжди намагатиметься зробити Amazon типовішим – привести нас у рівновагу з навколишнім середовищем. Це потребує постійних зусиль, але ми можемо й повинні бути кращими", – написав Безос.

  Нагадаємо, у лютому 2021 року Джефф Безос оголосив, що залишить пост генерального директора Amazon і перейде на посаду виконавчого директора правління компанії. Він назвав своїм наступником Енді Джассі, який очолював підрозділ вебсервісу Amazon.

  17 лютого засновник Amazon Джефф Безос став найбагатшою людиною планети. Його статки якого оцінюють у 191 млрд доларів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми