Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Нацбанк назвав курс валют після вихідних

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: НБУ

  В Україні курс долара з 23 до 26 квітня знизиться з 28,06 до 27,90 грн/$.

  5655_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це йдеться в довідкових даних НБУ. Реальна вартість долара формується на ринку в результаті балансу попиту і пропозиції. Регулятор ж показує усереднене, довідкове значення.

  Настрої учасників українського валютного ринку переламала новина про те, що РФ відводить війська від кордонів з Україною. Це істотно знизило ризики військової ескалації. "Охочі купити" про запас "прибрали свої заявки з ринку. Якщо військові ризики будуть знижуватися і далі, то фактором ризику залишатиметься лише епідеміологічна ситуація", – пояснює аналітик RoboForex Андрій Гойлов.

  Показовою буде реакція іноземців, додає експерт, останнім часом вони активно скорочували свої позиції в ОВДП. З початку поточного місяця вони продали цих паперів на 6,79 млрд грн, тепер обсяг їх вкладень становить 97,61 млрд.

  Що вплине на курс:

  зниження загрози військової ескалації;

  прийдешні свята;

  попит на український держборг (облігації внутрішньої держпозики, ОВДП).

  "Іншим індикатором настрою інвесторів стане курс ВВП-варантів України. На думку аналітиків Morgan Stanley, вони зараз істотно недооцінені ринком. В умовах жорстких карантинних обмежень попит з боку імпортерів на міжбанку як і раніше слабкий, що в подальшому буде сприяти зміцненню гривні", – підсумував Гойлов.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми