Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Скільки Україна втрачає грошей через низький рівень вакцинації

 • Джерело: depo.ua.  → Ключові теги: НБУ

  Низький темп вакцинації в Україні створює додатковий ризик майбутніх економічних втрат, враховуючи одночасне посилення інфляційного тиску в умовах відновлення глобальної економіки.

  0950_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Про це йдеться в "Інфляційному звіті" Національного банку України (квітень 2021 року), повідомляє Depo.ua.

  За прогнозом НБУ, у 2021 році економіка України зросте на 3,8% завдяки глобальному відновленню, сприятливим умовам торгівлі та пом’якшенню карантинних обмежень. У 2022-2023 роках зростання економіки буде близько 4%.

  В НБУ зазначили, що більшість секторів економіки вже адаптувалися до діяльності в умовах карантину, тому за підсумками року прогнозується нарощування виробництва.

  "Швидкість приборкання епідемії всередині країни визначатиме терміни повноцінного відновлення в чутливому до карантину секторі послуг. Послаблення карантинних обмежень та зменшення рівня невизначеності сприятимуть поліпшенню споживчих настроїв та активізації бізнесу. Відповідно вже з ІІ кварталу 2021 року очікується зростання ВВП у річному вимірі", - зазначається в огляді.

  Нагадаємо, Україна може розраховувати на 2,73 млрд дол. у межах ініціативи директорки МВФ щодо запозичень на 650 млрд дол. для посилення світової економіки.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми