Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Україна наростила обсяги торгівлі з Китаєм

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: торгівля, Китай

  За результатами 2020 року товарообіг між Україною і Китаєм зріс на 20,5% – до 15,4 млрд дол., з яких експорт збільшився в два рази – до 7,1 млрд дол.

  65_china-flag.jpg (18.09 Kb)


  Як повідомила прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України, про це заявив заступник міністра економіки – торговий представник України Тарас Качка під час зустрічі з надзвичайним і повноважним послом Китайської Народної Республіки в Україні Фань Сяньжуном.

  «Китай є ключовим торговим партнером України в Азіатському регіоні. За результатами 2020 року товарообіг між нашими країнами зріс на 20,5% – до 15,4 млрд дол., з яких експорт збільшився в два рази – до 7,1 млрд дол. Половину українського експорту в Китай становить аграрна продукція, і ми зацікавлені в подальшому нарощуванні торгових поставок і розширенні товарних позицій», – цитує прес-служба Качку.

  Зазначається, що сторони обговорили стан українсько-китайської співпраці в сферах торгівлі, інвестицій і сільського господарства. Також були позначені пріоритети двосторонньої співпраці на 2021 рік, зокрема, щодо перспектив проведення в цьому році засідань двосторонніх органів галузевого співробітництва в згаданих сферах.

  Особливу увагу учасники зустрічі приділили актуальним питанням розширення доступу української агропродовольчої продукції на ринок Китаю.

  За даними прес-служби, в січні-лютому поточного року товарообіг між Україною і Китаєм склав 2,494 млрд дол. (+18,4%), експорт – 1,093 млрд дол. (+43,8%), імпорт – 1,401 млрд дол. (+4,1%). Частка агропродовольчої продукції в загальній структурі українського експорту в Китай склала 53,1% (579,8 млн дол.).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми