Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

ООН дав прогноз по світові економіці

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: економіка

  Організація Об'єднаних Націй прогнозує відновлення світової економіки цього року. Світовий ВВП зросте до 5,4%.

  8216_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)


  "Після різкого зниження світового ВВП на 3,6 відсотка 2020-го тепер він передбачувано зросте на 5,4 відсотка 2021 року", - розповідають в ООН.

  У січні Організація Об'єднаних Націй прогнозувала зростання світового ВВП на 4,7%. Дві найбільші світові економіки – Китай та США стали на шлях відновлення завдяки податково-бюджетній і грошово-кредитній підтримці, швидкій вакцинації населення.

  "Глобальне зростання обумовлене зміцненням економічної активності США та Китаю. Проте збільшення кількості випадків зараження Covid-19 та недостатній прогрес вакцинації в багатьох країнах ставлять під загрозу загальне оздоровлення світової економіки. Обсяги торгівлі вже вийшли на допандемічний рівень", - заявив начальник відділу глобального економічного моніторингу ООН Хамід Рашид.

  У хорошому становищі опинилися країни, які залежать від обробної промисловості. Під сумнівом - підйом економік країн, що залежать від туризму і сировинних товарів.

  Мінфін прогнозує ріст ВВП в Україні на рівні 4,1%. 2022 року - 3,7%. Економіка почне відновлюватися з другого кварталу поточного року, кажуть у Нацбанку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми