Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Нацбанк оприлюднив новий курс долара на тиждень

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: НБУ

  В Україні курс долара з 14 до 17 травня знизиться на кілька копійок і досягне позначки в 27,61 грн/$. Таким чином вартість валюти опуститься до рекордної в 2021-му позначки.

  1818_1461614318_nb.jpeg (96.86 Kb)


  Про це йдеться в довідкових даних НБУ. Регулятор показує усереднене значення. Реальна вартість валюти формується виходячи балансу попиту і пропозиції валюти.

  "На найближчий тиждень ми очікуємо незначне зниження курсу долара до гривні. Долар на міжбанку буде торгуватися через тиждень поблизу 27,5 грн. Готівковий долар буде торгуватися по 27,5 / 27,7 грн", – розповідає старший аналітик "Альпарі" Вадим Іосуб.

  Андрій Шевчишин, керівник відділу аналітики ГК Forex Club, також прогнозує зміцнення гривні, але незначне. При цьому за його оцінками долар буде продаватися за 27,6 грн/$. На вартість валюти вплинуть:

  новини про підписання угоди України і Франції на 1,3 млрд євро (в перспективі допоможе створити нові робочі місця);

  низький попит на валюту;

  тривале зростання цін на сировинних ринках (експортна виручка для України);

  рішення про обмеження цін на бензин уряд.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми