Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

НБУ дав коментар стосовно курсу валют

 • Джерело: rbc.ua.  → Ключові теги: НБУ, валюта

  На міжбанківському валютному ринку в другій половині минулого тижня спостерігалося переважання попиту на іноземну валюту над її пропозицією з боку клієнтів банків. Це стало результатом збільшення попиту на іноземну валюту на 9,8% до попереднього тижня, тоді як її пропозиція скоротилася на 6,3%.

  4462_1461614318_nb.jpeg (96.86 Kb)


  Про це написав голова Ради Національного банку України Богдан Данилишин на своїй сторінці у Facebook.

  «В результаті послаблення гривні до долару США на МВРУ становило близько 1%», — написав він.

  Данилишин нагадав, що ще на початку минулого тижня на міжбанку пропозиція переважала попит (+113,8 млн доларів), і НБУ викупав на ринку валюту. У результаті чиста купівля іноземної валюти Національним банком за минулий тиждень становила 93,8 млн доларів.

  За його даними, на готівковому валютному ринку продовжує переважати пропозиція іноземної валюти. З початку червня чистий продаж іноземної валюти фізичними особами становила 220 млн доларів, а з початку року — майже 1,5 млрд доларів, з яких 1,1 млрд доларів — у готівковій та майже 0,4 млрд доларів — у безготівковій формі.

  «Курс гривні до долару США на готівковому сегменті ринку є близьким до свого значення на міжбанківському сегменті», — зазначив він.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми