Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Попов назвав головні ризики для інвесторів в Україні

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: інвестиції

  Генеральний директор АТ "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ) Олег Попов заявив, що великий бізнес зацікавлений в поліпшення інвестиційної привабливості України, оскільки це впливає на його капіталізацію і можливість залучення інвестицій.

  1825_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це він заявив в інтерв'ю "Економічній правді".

  "Ми зацікавлені в тому, щоб Україна була привабливою для інвесторів. Це ключове питання для капіталізації українських бізнесів, обсягу та вартості інвестицій. Для цього потрібно багато зробити, в першу чергу, перемогти корупцію", - заявив Олег Попов.

  Через високі ризики українські компанії змушені залучати зовнішнє фінансування під більш високі відсотки, ніж їх іноземні конкуренти.

  "Можна інвестувати за межі України. Там спокійніше, ніж у нас. Під це можна залучити дешевші гроші, бо там менше ризиків. А в Україні більш висока прибутковість, але вище ризики. Через високі ризики інвестори готові вкладати в Україну під набагато більш високу прибутковість і в цьому проблема країни", - зазначає він.

  Водночас СКМ планує продовжити інвестувати в українську економіку.

  "Але ми інвестуємо, і будемо інвестувати, і не боїмося того, що хтось буде, як ви сказали, впливати на нас. Ми розуміємо одну річ: ми прозорі вже 20 років, не користуємося ніякими державними преференціями, хоча на нас цей ярлик завжди навішували", - підкреслив топ-менеджер.

  Нагадаємо, в інвестиційний портфель СКМ входять понад 500 компаній і підприємств в 7 країнах Європи і серверної Америки.

  Ключовими бізнесами СКМ є гірничометалургійний холдинг "Метінвест", енергетичний холдинг ДТЕК, банк ПУМБ, телекомунікаційна компанія "Укртелеком", страхові компанії АСКА і "АСКА-Життя" та інші компанії.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми