Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

В Уряді змінили правила роботи ФОП

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: ФОП

  Кабінет Міністрів змінив обсяг доходу протягом календарного року, при перевищенні якого платники єдиного податку другої-четвертої груп зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО, касові апарати).

  3819_0bc1d30-shmygal.jpg (37.8 Kb)


  Відповідну постанову уряд ухвалив під час сьогоднішнього засідання.

  Тепер цей поріг складе не 1 млн грн, а 220 розмірів мінімальної заробітної плати (1,32 млн грн. – Ред.).

  Крім того, цією постановою Кабмін вивів з-під обов’язкового застосування касових апаратів прийом від населення металобрухту.

  Нагадаємо, в грудні минулого року Президент Володимир Зеленський підписав закон про відстрочку до 2022 року використання касових апаратів платниками єдиного податку.

  Зокрема, до 1 січня 2022 року відстрочено обов’язкове застосування РРО (ПРРО) для фізичних осіб – підприємців, які є платниками єдиного податку другої-четвертої груп та обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує граничного обсягу доходу, встановленого для першої групи платників єдиного податку, крім тих, які здійснюють діяльність у сферах з істотними ризиками ухилення від оподаткування.

  Документ скасовує штрафні санкції за невідповідність готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, зазначеній у денному звіті РРО, та за відсутність попереднього програмування товарів у реєстраторах розрахункових операцій (програмних реєстраторах розрахункових операцій).

  Також до 1 січня 2022 року продовжено застосування знижених розмірів фінансових санкцій за порушення суб’єктами господарювання окремих вимог Закону про використання РРО (ПРРО) при проведенні розрахункових операцій.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання
У сучасному світі, де електроніка стала неот'ємною частиною нашого повсякденного життя, стабільність напруги відіграє ключову роль у забезпеченні наді...
Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор
Ще років із 10 тому серед геймерів панівною була парадигма: монітор — для ігор, телевізор — для перегляду фільмів. Сьогодні ситуація вже не така одноз...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми