Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

МВФ профінансує оновлення держсистеми України

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: МВФ

  Міжнародний валютний фонд коштом Євросоюзу втілюватиме проєкт "Продовження податково-бюджетних реформ в Україні", що допоможе підвищити прозорість і підзвітність у сферах управління держфінансами та збирання доходів.

  9200_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)


  Про це повідомляє пресслужба Представництва ЄС в Україні.

  Проєкт розрахований на 31 місяць до кінця 2023 року. Його метою є привести фіскальні інституції у відповідність до сучасної міжнародної практики, що сприятиме економічному зростанню та розвитку в Україні.

  Проєкт буде спрямований насамперед на модернізацію бюджетного процесу, вдосконалення управління фіскальними ризиками та управління та підзвітності в сфері державних ресурсів. Також – на поліпшення регулювання та управління в сфері адміністрування доходів та основних функцій адміністрування податків.

  "Сьогодні Україна є одним з основних бенефіціарів допомоги МВФ з питань розвитку потенціалу, і ми раді нагоді ще більше розширити нашу підтримку цій країні в межах партнерських відносин з Європейським Союзом", — додала Антуанет М. Сайех, заступниця директорки-розпорядниці МВФ.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми