Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

У світі фіксують рекордну інфляцію

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: інфляція

  У червні 2021 інфляція в Україні залишилася на рівні 9,5% в річному вимірі. Зазначимо, що цільовим діапазоном є 5±1%. У НБУ сподіваються повернутися до нього лише в 2022 році.

  0107_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)

  У США інфляція рекордно зросла за останні 12 років – у червні ціни подорожчали на 5,4% порівняно з цінами минулого року за аналогічний період, повідомляє CNBC.

  Ще вищою є інфляція в Туреччині – 17,53% в річному вимірі, в Угорщині – 5,33%, а в Польщі – 4,17%. Інші країни ЄС тримають інфляцію в діапазоні 1-4%.

  Причини інфляції. Не дивно, що країни мають проблеми з інфляцією, адже епідемія коронавірусу суттєво нашкодила економікам світу. І хоча у кожної країни свої фактори, загальний можна виділити – ціни на нафту.

  Як пов’язані нафта і інфляція. Нафта і інфляція взаємопов’язані, оскільки нафта є основним елементом в економіці – коли зростає її ціна, ростуть і кінцеві продукти, для виготовлення яких на будь-якому з етапів використовувалася нафта, навіть на етапі транспортування.

  Що відбувається з цінами на нафту:

  6 липня ціни на нафту зросли до максимуму за останні 6 років – близько 76 доларів за барель.
  Незважаючи на те, що останнім часом ціни впали, вони все ще вищі, ніж на початку 2020 року до пандемії.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми